program partnerski

Zarabiaj ze mną!

Chcesz zarabiać nie posiadając własnej firmy ani nawet produktu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

Poza działaniami reklamowymi, jestem zwolennikiem poczty pantoflowej. Jeśli więc zobaczysz, że znasz kogoś, kto potrzebuje naszej pomocy, to skontaktuj się ze mną. Twój znajomy otrzyma profesjonalną pomoc (współpracuję jedynie z najlepszymi specjalistami w danym zakresie), a Ty zarobisz od kilkuset do kilku tysięcy złotych za samo przekazanie kontaktu. Kto wie, być może stanie się to Twoim głównym źródłem utrzymania?

Równolegle jeśli chcesz sam skorzystać z wybranych usług, to też napisz do mnie. Wtedy zamiast prowizji, otrzymasz specjalną ofertę lub rabat.

Co ważne – nie ogranicza nas zupełnie miejsce, w którym mieszkasz! Większość poniższych usług można realizować zdalnie. Natomiast jeśli chodzi o te, które wymagają kontaktu osobistego też nie musisz się przejmować – odpowiednie osoby dojadą w każde miejsce!

Nie musisz też znać się na sprzedaży. Wystarczy że przekażesz mi kontakt, a ja już zajmę się resztą i wraz z odpowiednimi osobami przygotuję ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania każdej ze stron. Pełną i stale aktualizowaną listę znajdziesz w zakładce Partnerzy.

Jak wygląda całość?

Krok 1. – Z listy partnerów wybierasz jaka firma/branża Cię interesuje (możesz realizować kilka z nich).

Krok 2. – Kontaktujesz się ze mną przez formularz kontaktowy na stronie głównej i wysyłasz krótki opis sytuacji – jakiej usługi poszukujesz (Ty lub Twój klient), na czym Ci zależy, jak wygląda ogólna sytuacja, co jeszcze powinniśmy wiedzieć itd.

Krok 3. – Tak szybko jak to możliwe przekazuję temat do odpowiednich osób. Jeśli dotyczy on bezpośrednio mnie, to ten krok pomijamy.

Krok 4. – Przekazuję Ci odpowiedź, w której podam bezpośredni kontakt do siebie lub odpowiedniej osoby. Napiszę Ci również jaką stawkę możemy Ci zaproponować przy tym konkretnym zleceniu.

Krok 5. – Decydujesz czy taka oferta Cię zadowala i przekazujesz nam kontakt do danej osoby czy jednak nie i każdy idzie w swoją stronę. Jeśli tak, to finalizujemy formalności między nami i przechodzimy do kolejnego etapu.

Krok 6. – Kontaktujemy się już pośrednio z klientem i ustalamy warunki współpracy.

Krok 7. – Jeśli podpisanie umowy doszło do skutku, wypłacamy Ci ustaloną prowizję.