partnerzy

W tym miejscu znajdziesz sprawdzone firmy, z którymi współpracę polecam w 100%. Odnośnie tego kogo polecam oraz jak się zapatruję na prowizje za polecanie pisałem w tym miejscu.

Lista ta będzie na bieżąco aktualizowana – nowe firmy godne polecenia będą dodawane, a te których jakość się pogorszy, usuwane.

Możesz też zarabiać na polecaniu tychże firm. Szczegóły opisałem tutaj.

Manufaktura Inwestycji – szeroko pojęte inwestycje i pomnażanie kapitału

W co inwestować, żeby zabezpieczyć swoją przyszłość i ochronić majątek przed inflacją? Ulokować cały kapitał w Polsce czy część wysłać za granicę? Jak rozliczać zyski kapitałowe i optymalizować ja pod kątem podatkowym? Podobnych pytań jest znacznie więcej.

Manufaktura Inwestycji to projekt, którego jestem współautorem. W ramach jego zajmujemy się szukaniem najbezpieczniejszych inwestycji, które jednocześnie oferują atrakcyjny zwrot. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami (Polska i zagranica) oraz zabezpieczonymi pożyczkami inwestorskimi dla dużych graczy. Unikamy kryptowalut i forexa.

Strona internetowa

Facebook

Gang Art – działania reklamowe, szkolenia oraz skalowanie biznesu

Ile znasz firm, które wolą nie nawiązać współpracy z klientem i tym samym nie zarobić, niż wziąć zlecenie i nieudolnymi działaniami popsuć swoją opinię? Gang Art to jedna z nich. Obecnie mam przyjemność ją współprowadzić, jednak już przed moim dołączeniem radziła sobie świetnie. Wystarczy spojrzeć na opinie klientów na Facebooku.

Zawdzięczamy je temu, że nie skupiamy się tylko na prowadzeniu social media, a na całym procesie zakupowym. Dba o to nasz zespół, który składa się z kilkunastu osób – od fotografów, przez copywriterów, po psychologów sprzedaży. Jeżeli więc chcesz wejść ze swoją firmą na zupełnie nowy poziom, koniecznie skontaktuj się z nami.

Strona internetowa

Facebook

Perfect Rent – zarządzanie najmem oraz obrót nieruchomościami

Wynajem nieruchomości jak mało co kojarzy się z dochodem pasywnym. Z perspektywy właściciela firmy zarządzającej nieruchomościami twierdzę, że nic bardziej mylnego. Nie ma tygodnia żeby w mieszkaniu nie cieknął kran, któryś z najemców nie spóźniał się z płatnością albo nie okazało się, że trzeba rozwiązać spór między lokatorami.

A to wszystko w czasach spokoju, gdzie nie ma koronawirusa, a najemcy nie zachowują się tak jak opisałem tu choćby TU. Jako Perfect Rent zapewniamy właścicielom mieszkań pełen spokój oraz dajemy 100% gwarancji stałego zysku niezależnie od zawirowań rynku czy wypłacalności najemców. Pomagamy też w znalezieniu kupca lub sprzedawcy na mieszkania, lokale użytkowe oraz grunty.

Strona internetowa

Facebook

Tax Shield – biuro rachunkowe online

Firma w pełni zewnętrzna, która została sprawdzona przeze mnie w boju. Jak pisałem w jednym z artykułów nie tak łatwo znaleźć dobrego księgowego. Pana Rafała mogę z czystym sumieniem polecić. Profesjonalne usługi w rynkowych cenach.

Strona internetowa

Firmy zewnętrzne – organizowanie kapitału (kredyty, leasingi, pożyczki)

Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, o ile lepsze warunki potrafią wynegocjować z bankiem niezależni pośrednicy, w porównaniu ze zwykłym Kowalskim. Jednak najlepsze jest to, że za usługi takich doradców klient nic nie płaci – rozlicza go bank. Absolutna sytuacja win-win. A jeśli współpraca z bankiem okaże się niemożliwa, to niektórzy doradcy współpracują również z funduszami inwestycyjnymi, które chętnie pożyczą kapitał na interesujące projekty.

Firmy zewnętrzne – eventy (organizatorzy i podwykonawcy)

Pierwszymi klientami agencji Gang Art były głównie osoby i firmy związane ze światem eventów. W związku z tym w telefonie mam numery do połowy branży. Do drugiej połowy ma mój wspólnik. Jeśli nie wiesz co sprawdza się na eventach, którego podwykonawcę wybrać lub na co zwrócić szczególną uwagę, z chęcią Ci pomogę.

Firma zewnętrzna – usługi informatyka/programisty

Moją pierwszą aplikację stworzył znajomy. W ciągu dnia pracuje na etacie, a popołudniami i nocami realizuje inne projekty. Od początku współpracy stworzył dla mnie platformę do webinarów, system do mailingu oraz konsultował sprawy techniczne przy kursie budowania stron internetowych. Ponadto dla siebie zaprojektował system typu „smart dom” oraz narzędzie do budowania stron internetowych. Krótko mówiąc – nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia, a jego cennik jest bardzo przystępny.

Firma zewnętrzna – sprzedaż biznesu

Jeżeli przymierzasz się do sprzedaży swojej firmy, mogę Ci podpowiedzieć jak to wyglądało w moim przypadku. Jednak przy okazji pisania jednej z książek, poznałem kogoś kto robi to każdego dnia. Podpowie on jak przygotować firmę do sprzedaży, jak ją wycenić, jakie dokumenty zebrać oraz ogólnie co zrobić, żeby cała transakcja była tak prosta, jak wyjście do sklepu po bułki.

Inne

Wcześniej wymienione segmenty rynku to równocześnie te, które zajmują się największymi projektami. Nie znaczy to jednak, że nie znam osób godnych polecenia z innych branż. Przykładem mogą być takie osoby jak copywriter, fotograf, trener personalny, psycholog sprzedaży, ekspert wystąpień publicznych… Gdybym miał ich wszystkich wymienić, nie starczyłoby miejsca na stronie.

Jeżeli więc szukasz kogoś poleconego i z rozsądnym cennikiem, ale nie ma go w wymienionych branżach, to napisz do mnie, a może będę mógł Ci pomóc. Kto pyta nie błądzi!