o mnie

Cieszy mnie, że właśnie czytasz te słowa! To znak, że naprawdę chcesz mnie bliżej poznać! Z moich obserwacji wynika, że mało kto przechodzi na zakładkę „O mnie”/„O nas”. Wcale mnie to nie dziwi. 90% tego typu opisów wygląda tak samo – firmy opisują jak to ich działalność wypełnia lukę na rynku, a marki osobiste chwalą się współpracą ze znanymi osobami oraz ukończeniem prestiżowych kursów.

Nie zrozum mnie źle – jeżeli jest się czym chwalić, to jak najbardziej warto to robić. Jednak prawda jest taka, że Ciebie interesuje to jak mogę Ci pomóc, a nie to z kim gram w golfa (gdybym potrafił to robić). Zdobyta wiedza to pomocne narzędzie, ale jeśli nie zostało przetestowane w praktyce, jest tyle samo warte co młotek, kiedy próbujesz odkręcić śrubę.

Nazywam się Damian Krażewski i w przeszłości byłem iluzjonistą, franczyzobiorcą, kierowcą Ubera, social media ninja oraz agentem nieruchomości. Każdy z tych etapów pozwolił mi sprawdzić na własnej skórze co działa, a co nie. Dzięki temu z czasem mogłem zająć się większymi projektami jak napisanie książki, budowa własnej aplikacji czy sprzedaż firmy za blisko 100 tysięcy złotych zaledwie rok od rozpoczęcia jej działalności.

Co robię obecnie?

– Współprowadzę firmę Perfect Rent, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami z gwarancją czynszu

– Współprowadzę agencję reklamową Gang Art – Marketing Artystyczny

– Jestem założycielem Manufaktury Inwestycji

– Przygotowuję się do pierwszego projektu deweloperskiego (szczegóły wkrótce)

– Pomagam doświadczonym przedsiębiorcom zwiększać obroty, a początkującym ułożyć swój pierwszy biznes w ramach Sztuki Biznesu

Jednak to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie osoby, z którymi działam. Mimo że frazes „Biznes to ludzie” brzmi jak wyświechtany slogan, w moim przypadku świetnie się sprawdził. Dlatego też dalej szukam osób, którym mogę pomóc swoim doświadczeniem oraz tych, które chcą rozwinąć moje niezrealizowane pomysły.

Więcej na temat tego jak możemy współpracować znajdziesz tutaj.